بیانیه توافق سطح خدمات
 

بیانیه توافق نامه سطح خدمات پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی

پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی  به منظور اطلاع رسانی ،ارائه خدمات و ارتباط با کاربران، بهره برداران، علاقه مندان بخش کشاورزی و ... طراحی شده و در دسترس عموم می باشد. در این پورتال مطالب و اطلاعات متنوعی در حوزه های مرتبط با کشاورزی استان ارائه می شود.

-پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "سامانه خدمات الکترونیک سازمان جهاد کشاورزی ->رسیدگی به شکایات" مجهز می باشد. .
 
-پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی مجهز به سیستم ثبت انتقادات و پیشنهادات می باشد. کاربران محترم می توانند از طریق منو ارتباط با ما و بخش «انتقادات و پیشنهادات» نسبت به درج نقطه نظرات خود اقدام نمایند.


- به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

 

-پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

 
پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی  دارای لینک هایی به تارنما های دیگر می باشد. مطالب ارائه شده در تارنما های لینک داده شده از این پورتال، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و این سازمان هیچ مسئولیتی در قبال آنها بر عهده ندارد.

سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین پورتال را حذف نماییم. 

- ارتباط با مدیران سازمان از طریق ارسال ایمیل شخصی و یا شماره تماس مدیران ، در صفحه درباره سازمان و معرفی مدیران و همچنین در منوهای واحدهای سازمانی در پرتال قابل دسترسی می باشد.

 

- ارتباط با سایر کارشناسان و همکاران سازمان از طریق ایمیل شخصی و شماره تلفن داخلی در صفحه درباره ما ، در لینک اطلاعات تماس با ما ، قابل دسترس می باشد.

 

- حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کلیه افراد و بازدیدکنندگان پورتال سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی از وظایف سازمان می­باشد لذا اطلاعات شخصی کاربران در اختیار عموم و افراد غیر مسئول و غیرمرتبط قرار نخواهد گرفت. 

 

- امنیت اطلاعات این پرتال توسط توسعه دهنده پورتال وزارت جهاد کشاورزی تامین می­شود.

 

- پرتال سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی در لینک اطلاعیه ها (که در وسط صفحه اصلی پرتال سازمان قرار دارد) هر نوع توافقی را بصورت یک اطلاعیه به اطلاع عموم می رساند.

 

- در پرتال سازمان لینک هائی به سایت های دیگر وجود دارد که مطالب آن تحت کنترل و نظارت ما نیست و سازمان جهادکشاورزی مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت ها ندارد.

 

- در پرتال سازمان ، امکان درج نظرات مخاطبان در زیر هر یک از خبرها فراهم شده است.


  
 
 


تاریخ به روز رسانی:
1398/01/29
تعداد بازدید:
155
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal