بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حریم شخصی پورتال سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی


قابل توجه کاربران و بازدید کنندگان محترم

 

از آنجا که اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب شده و حفاظت هرچه بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت ایشان در فعالیت های مورد درخواست می گردد . لذا نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی که در هنگام بازدید از پورتال از جانب شما دریافت می گردد را به آگاهی می رساند :


  •  جهاد کشاورزی استان مرکزی بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/11/28 خود را ملزم به حفظ  حریم شخصی همه افراد و کاربران پورتال دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت کرده دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می کند .
  • مشاهده صفحات پورتال  نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله فرم های الکترونیکی نظرسنجی ، تماس با ما ،انتقادات و پیشنهادات و دیگرفرم های مشابه مستلزم دریافت برخی ازاطلاعات شخصی از جمله نام شماره تلفن آدرس ایمیل می باشد همچنین  ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیر حضوری از طریق سامانه ها مستلزم دریافت اطلاعات و مدارک شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد. این سازمان در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند.شایان ذکر است هرکدام از سامانه ها جداگانه دارای بیانیه حفظ حریم خصوصی بوده که قبل از ثبت نام در این سامانه ها  در صفحه اول سامانه در دسترس می باشد .
  • ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روش ها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روش های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
  • در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها  آنها را مطالعه کنید.

·

تاریخ به روز رسانی:
1398/01/25
تعداد بازدید:
358
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal