اطلاعیه آزمون مربوط به فراخوان خرید خدمات حفظ نباتات

 

اطلاعیه

پیرو فراخوان مورخ 23/11/97  اداره امور پيمان‏ها و قراردادها مندرج در سایت سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی (www.jkm.maj.ir) به اطلاع ثبت‏نام کنندگان فراخوان خرید خدمات کارشناسی می‏رساند آزمون تعيين صلاحيت نيروي مورد نياز راس ساعت 10صبح روز سه شنبه مورخ بیست‏ویکم اسفند‏ماه جاری (21/21/97) در دو شهرستان اراک و ساوه برگزار می‏گردد.

محل آزمون:

1- مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساوه (برای متقاضیان شهرستان ساوه و زرندیه)

2- سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی -سالن اجتماعات امام خمینی (ره) (برای متقاضیان سایر شهرستان‏های تابعه استان مرکزی)

موارد امتحانی:

اطلاعات کارشناسی آفات، بیماری‏ها و علف‏های هرز محصولات‏ کشاورزی و مدیریت کنترل آنها (معادل کارشناس گیاهپزشکی)

 

شرایط عمومی:

- طول مدت قرارداد همکاری بر اساس مفاد قرارداد منعقده خواهد بود و محل کار در مزارع کشاورزی و به صورت میدانی می باشد.

-در صورتی با پذیرفته شدگان آزمون یادشده قرارداد انعقاد می گردد که با هیچ سازمان یا ارگان دولتی و غیر دولتی دیگر قرارداد نداشته و به صورت تمام وقت در طول مدت قرارداد آزاد باشند و چنانچه در حین کار مشخص شود افراد در جای دیگری مشغول شده اند به همکاری آنها خاتمه داده خواهد شد.

-حضور شرکت کنندگان یک ساعت قبل از شروع آزمون و همراه داشتن کارت عضویت نظام مهندسی تمدید شده در سال جاری الزامی می‏باشد

-پذیرفته شدگان در آزمون حسب اولویت مي توانند شهرستان محل كار خود را تعيين نمايند.

در شهرستانهای ساوه، زرندیه،دلیجان، خمین، محلات، آشتیان، تفرش، کمیجان صرفاً از افراد متقاضی بومی انتخاب و در شهرستان زرندیه با اولویت بومی از متقاضیان ساوه نیز انتخاب خواهند شد.

تعدادی از افراد پذيرفته درآزمون به عنوان ذخیره انتخاب می شوند تا چنانچه به علت عدم کارآیی و ... افراد انتخاب شده به همکاری با آنها خاتمه داده شد از افراد ذخیره جایگزین شود.

-رعایت شئونات اداری و اسلامی در طول مدت همکاری توسط پذیرفته شدگان الزامی است و در صورت عدم رعایت آن در هر مرحله از فعالیت قرارداد همکاری فیمابین به صورت یکطرفه از طرف کارفرما لغو خواهد شد.

-آزمون یادشده در یک نوبت برگزار می‏شود و قابل تمدید نخواهد بود.

-لازم به ذكر است برگزاري آزمون صرفاً جهت تعيين صلاحيت افراد مطابق با ضوابط سازمان مي باشد و جذب نيرو طبق مقررات انجام مي پذيرد و برگزاري آزمون و همكاري نيرو هاي جذب شده هيچگونه تعهد استخدامي براي سازمان نخواهد داشت.

-نتيجه آزمون يادشده در تاريخ 25/12/97 در سايت سازمان جهادكشاورزي استان  درج و پذيرفته شدگان متقاضي شهرستان‏هاي اراك، شازند، فراهان، خنداب و كميجان مي توانند درروز یکشنبه تاريخ 26/12/97 جهت تعيين شهرستان و مركز خدمات محل كار خود راس ساعت 10 صبح به سالن جلسات امام علي(ع) سازمان جهادكشاورزي استان و ساير شهرستان‏هاي استان به مديريت جهادكشاورزي شهرستان محل سكونت خود مراجعه نمايند.

 

تاریخ به روزرسانی:
1397/12/16
تعداد بازدید:
574
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal