معرفی بیش از 90 طرح تسهیلات رونق تولید در سال جاری
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی ،مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: تا کنون بیش از 200متقاضی در سامانه هماهنگ ثبت نام نموده اند که بیش از 90طرح ملی طی 3 مرحله به بانک کشاورزی ....
1399/08/24
مدیراموسرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی:  
معرفی بیش از 90 طرح تسهیلات رونق تولید در سال جاری  
مدیراموسرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: تاکنون بیش از 200متقاضی در سامانه هماهنگ ثبت نام نموده اند که بیش از 90 طرح طی 3 مرحله‌ به بانک کشاورزی ودیگر بانکهای عامل معرفی شده و درحال پیگیری و جذب تسهیلات خوددرشعب بانک می باشند. 
حسین امیریان در گفت وگو با خبرنگار ما با این مطلب افزود: تسهیلات رونق تولید سال 99برای تولید کنندگان وبهره برداران بخش های مختلف کشاورزی استان شامل صنایع تبدیلی وغذایی،دام وطیور،زراعت و باغبانی  شیلات وآبزیان از طریق بانک کشاورزی  ودیگر بانکهای عامل با مراجعه متقاضیان به سامانه هماهنگ و رونق تولید از طریق سازمان جهاد کشاورزی استان وکارگروه مربوطه معرفی می گردد. 
وی عنوان کرد: نرخ سود این تسهیلات براساس  نرخ مصوب شورای پول و اعتبار ،18درصد بوده که  به صورت تسهیلات سرمایه در گردش یک ساله و سرمایه‌گذاری بلند مدت حداکثر5 ساله به متقاضیان پرداخت میشود. 
وی با اشاره به برگزاری جلسات در خصوص ارائه تسهیلات رونق تولید بیان کرد: درجلسه اخیر تعداد27طرح باتسهیلات بیش از155میلیارد ریال تصویب و جهت تشکیل پرونده و پرداخت به بانک کشاورزی استان معرفی شدند.  
امیریان خاطرنشان ساخت: تاکنون بیش از 200متقاضی در سامانه هماهنگ ثبت نام نموده اند که بیش از 90 طرح طی 3 مرحله‌ به بانک کشاورزی ودیگر بانکهای عامل معرفی شده و درحال پیگیری و جذب تسهیلات خوددرشعب بانک می باشند. 
مدیراموسرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی ادامه داد: بیش از20طرح نیزجمعا با مبلغ بیش از100میلیاردطرحهای مصوب ،عقدقراردادوهمچنین پرداخت شده وبانکهای عامل می باشند. 
وی با اشاره به زمینه سازی در راستای رونق تولید گفت: اجرای این طرح تاحد قابل توجهی میتواندراهگشای مشکلات و تامین نقدینگی برای متقاضیان واحدهای تولیدی بخشهای کشاورزی استان باشد. 
وی در پایان در خصوص عمده مشکلات در زمینه  در زمینه ارائه تسهیلات رونق تولید بیان کرد: از عمده مشکلات میتوان به کمبود منابع واعتباردراکثر بانکها،بخصوص بانک  کشاورزی ،روندپیچیده و زمان بر تشکیل پرونده  و تامین وثایق و ضمانتهای لازم و همچنین بدهی معوق ویا چک برگشتی برخی متقاضیان اشاره کرد.
تعداد مشاهده خبر53 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal